Popis zboží

Jedná se veskrze o značkové produkty, které jsou dováženy ve velkém množství přímo od výrobce v rámci použití v prostředí MMP. Obvykle jde o produkty ve stáří 6 a více let, které byly SITMP staženy v rámci obnovy výpočetní techniky a nastavených standardů. U použitého zboží je potřeba počítat s určitou mírou opotřebení - kosmetické vady, známky používání apod. Zboží, které je předmětem aukčního nebo burzovního prodeje je funkční, ale silně opotřebené jeho používáním nad limit určeným výrobcem. Cena u zboží byla stanovena jako průměrná v místě a čase obvyklá a odsouhlasena komisí, která dohlíží nad správným určením ceny. Cena je stanovena i vzhledem k stáří a opotřebení zboží (tudíž výrazně nižší). Obecně platné pravidlo je - čím levnější použité zboží kupuji v rámci jedné kategorie (monitory, notebooky apod), tím znatelnější bude opotřebení. Použité notebooky a LCD displeje mohou mít několik vadných pixelů, monitory mohou mít mírně snížený jas, plasty počítačů, notebooků, monitorů nebo tiskáren mohou být poškrábané nebo otlačené, zboží není v originálním balení a nemusí obsahovat veškeré příslušenství, které je uvedeno na stránkách výrobce, neobsahuje české manuály ani originální CD s ovladači.

 

Pro přehlednost uvádíme jak je zboží popsáno, pokud je uvedeno v řetezci:

 

PC AC C/1,1/128/20/V570/W2000

- PC - počítač

- AC - znamená zkratku výrobce v tomto případě např. Autocont

- C/1,1/128/20/V570/W2000 - konfigurace počítače Celeron na frekvenci 1.1 GHz, 128 MB RAM, 20 GB pevný disk, označení mechaniky CD ROM nebo DVD, operační systém (Windows 2000)

 

PC TR C/2,66/256/40/DVD/WXP

- PC - počítač

- TR - znamená zkratku výrobce v tomto případě např. Triline

- C/2,66/256/40/DVD/WXP - konfigurace počítače Celeron na frekvenci 2.66 GHz, 256 MB RAM, 40 GB pevný disk, mechanika DVD, operační systém (Windows XP Pro)

Přihlášení

Pro nákup se musíte zaregistrovat

Registrovat »

© AG25 s.r.o., 2011-2012

prodej použité výpočetní techniky
v majetku Města Plzně